— Illuminati, Akıl Kontrolü; Hadise.


Facebook
Youtube
Lena Gravel
Twitter
Blogger

Analiz ARŞİV

Illuminati, Akıl Kontrolü; Hadise.

Hadise de şeytani düzende olan diğer sanatçılar gibi akıl kontrolüne maruz kalan bir sanatçı.

Yaptığım analizler Şeytanın önderliğinde Siyonizm'in ve onun isteğiyle kurulan Illuminati'nin yani Batıl'ın insanları, sanatçıları beyin yıkamakta kullanarak Hak'tan uzaklaştırma çalışmasıdır.

Bu yüzden bu çalışmalar birer örnektir. Eğer bu çalışmalarla hakikati görüp de hala daha o düzenin sunumlarıyla köle oluyorsan hemen tarafını seçmen gerekir. Aksi takdirde bile bile iki dünya saadetin de kaybolur. Şeytani düzenin işlemlerini anlamak için 'Kimliksiz'leştirme konusunu okuyabilirsiniz.

Hadise Stir Me Up Analizi

Hadise  A Good Kiss TMF Awards 2007 @ Belgium;

 

Konser, Masonik ayine benzer bir şekilde başlıyor. Halkanın ortasından şeytani düzenin oluşturduğu Hadise çıkıyor.

 

Illuminati çatısı altında halkı yönlendirmek için oluşturulan köleleri tanrısallaştırıp, putlaştırıyorlar. Hadise’nin metal, yarı robot kıyafetiyle Transhümanizm hareketi gösterilmiş.

 

Kızların beyaz, erkeklerin siyah kıyafet giymesiyle; siyah-beyaz Masonik zemindeki gibi madde ve metafizik dünyanın birleşimi ve uyumu, aynı zamanda kişilik bölünmesini anlatılmış. Piramit oluşturup Hadise’yi tepesine çıkartıyorlar. Yani sektörün sahibi olan Illuminati’nin, Hadise’yi yükseltişini görüyoruz.

—- —- —-

Hadise TMF Awards Bad Boy 2006;

 

Cinsel programlama sonrasında oluşan karakteri; seks kitten, kedi karakteri olarak da adlandırılır, kısaca seks kölesi. (Monarşi programı, Beta.)

 

Hadise ödülünü aldığında arkasında robot kostümü giymiş bir adam duruyor. Yine Transhümanizm, robotlara karşı sempatiyi arttırmak için yapılan harekettir, sonucunda köleler oluşur.

—- —- —-

Deli Oğlan;

 

Tek göz sembolizmiyle Hadise’nin üç karakteri gösterilmiş.

 

Monarşi akıl kontrolünde; Kırmızı-mavi kişilik ayrışmasını tetikler ve klipte bu işleniyor. İzleyici için tetiktir.

 

-Hadise’nin bölünen üç karakteri.-

 

Ayna programı; çoklu kişilik oluşumunu tetikler ve aynada köle iç dünyasını görür.

 

Ters v şeklinde ya da parçalı kıyafetler cinsel programdaki seks kölesi olduğunu gösterir. (Monarşi programı; Beta.)

 

Arkasındaki ışıkla Güneş sembolizmi gösterilmiş. Klibin sonunda, simlerin dökülmesiyle elektroşoktan sonraki hafif kafalılık işlenmiş, tetiktir. Şeytanın öğretileri ve akıl kontrolüyle oluşturulan Hadise.

—- —- —-

My Body;

Klipte tamamen cinsel programlama kullanılmış ve tetiklerle izleyiciye aktarılmış. Klipte objelere yüklenen imalara, manalara bakacak olursak; Limon sıkacağı gösterilmiş ve ardından Hadise’nin dudağı sarı renkte yani limon Hadise’nin dudakları. Daha sonra süt bardağının içine düşen bir çilek gösterilmiş. Çilek erkek cinsel organını temsilen, süt ise meniyi temsilen kullanılır. Klipte çilek süte düştükten sonra direkt Hadise’nin dudağı ve dansçı yani Hadise’yle birlikte olan erkek gösteriliyor. Bu şekilde aralarında yaşanan his tetiklerle izleyiciye aktarılmış oluyor.

 

-erkek cinsel organı, meni-

 

-direkt dudağı gösterilmiş-

-anlatılan his izleyiciye aktarılması için klipte bu kare 2,3 saniye ekranda kalıyor-

 

Süt kırmızı vazodan aşağı akıyor ve Hadise’nin yüz ifadesinden hisleri yansıtılıyor. Kırmızı renk uygulanan akıl kontrolüne uymayı tetikler.

 

—-

 

Kırmızı (rugan) ayakkabılar ‘akıl kontrolü’ programlarından kişilik bölünmesini anlatan ‘Oz Büyücüsü’ programının anahtar objesidir. (Monarşi programı, Alfa.) Ayakkabılarla, Hadisenin programlar sonucunda oluşturulan yeni bir karakterinin olduğu gösteriliyor.

 

Ve yeni karakterini temsil eden siyah peruk takmış aynı zamanda göz bebekleri dik olarak yansıtılmış. Elektroşok sonrası oluşturulan yeni karakter cinin himayesine verilir, tetik ve telkinlerle karakter aktif hale getirilir.

 

Hadise’yi sahiplenen cin, bebek timsah olarak gösterilmiş. Cinler sürüngenler olarak yansıtılır. Bunun bir sebebi cinler her kılığa girebilir ama asıl sebebi farklı bir tür uzaylı ya da farklı bir ırk olduğu yansıtılmak isteniyor.

 

—-

 

Hadise ve beraber olduğu adam iple birbirine bağlanmış, seks esaretinde olduğu yansıtılmış.

 

Işığın flaş şeklinde patlaması kişilikteki bölünmeyi tetikler. Robot, cansız mankenler program sonrası kölelerin, içi boş bir bedene döndüklerini sembolize eder. Gerçek kişiliklerini kaybederler, insanlıktan çıkıp cansız bir manken gibi olurlar. Burada da cinsel olarak yakınlaşması yansıtılmış.

 

—-

 

Tüllü kıyafeti ve yüksek topuklarıyla kedi karakteri yansıtılmış. (Monarşi programı, Beta.)

—-

 

Klipte Hadise ile beraber olan adam da şeytanın öğretilerine tabi tutulan biri, Mason. Adamın sağ gözü gölgede kalmış, tek göz sembolizmi.

 

Okült tasavvur; erkek ile kadın.

 

Okültik ayinler, öğretiler sonrasında oluşan karakteri ‘beyaz kıyafeti’yle saf, meleksi ve masum olduğu yansıtılmış. Tabii takdir edersiniz ki böyle bir şey mevcut değil çünkü akıl kontrolü seviyesi alfa, beta sonrasında artık Hadise Açıkgöz değil şeytani düzenin oluşturduğu Hadise’dir.

Klip;

—-

Eurovision Düm Tek Tek;

Kırmızı temayla tamamen şeytani düzeni yansıtılmış. Hadise’nin yanındaki bandajlı kıyafetli iki dansçı seks kölesi ve Hadise’nin diğer iki karakterinin yansımasını temsilen koreografiye dâhil edilmiş.

 

Arkadaki ekranda kelebekler kanat çırpıyor; bu izleyici üzerinde elektroşok sonrası hissedilen hissi oluşturur.* Daha sonra ekranda ışık flaş şeklinde patlıyor aynı anda dansçılar kafalarını hipnoz döngüsü, daire şeklinde sallıyorlar. Kelebek; akıl kontrolü sonrasında oluşan karakteri simgeler.

*Elektroşok sonrası ‘baş dönmesi’ hissi oluşur ve bu sırada programcı köleye sırasıyla öğretileri işler. Köle hafif kafalı hissettiği için buna karşı gelemez.

 

Ve Bafomet’in kıyafetiyle Hadise’nin dansçı eşi geliyor.

 

-dansçının kolunda tefiline itafen sarılan bandaj-

 

Tefilin veya tefillin, Musevi erkeklerinin bayram ve cumartesileri hariç, sol kol ve başlarına taktıkları, içlerinde Tevrat’tan bölümler içeren deriden yapılmış iki küçük kübik kutucuk.

—-

Superman;

 

İki sütunun yani Jachin ve Boaz’ın arasında ve piramitin üzerinde, beyaz kıyafeti ve peleriniyle karakterinin iyi olan tarafı gösterilmiş.

 

Siyah giyen adamlar geliyor ve Hadise’nin kötü tarafını ortaya çıkartıyorlar.

 

Kırmızı-mavi kişilik ayrışmasını tetikler, yeşil renk ise ruhunun değişime uğradığını sembolize eder.

 

-değişimi gerçekleşiyor-

 

-vücudunun bir kısmı siyahlaşmış, değişimi tamamlanıyor-

 

Hadise’nin artık adamlara ihtiyacı yok. Şeytani karakteri oluştu, artık yeni karakterine şeytani cin hükmediyor.

 

Eli ve tırnakları şeytanileşmiş bir şekilde gösterilmiş.

 

Senin kırık sandığın bu kalbi çoktan uçurdum, durduramazsın, zor!

-Kalbinin uçmasından kastettiği artık ruhunun uçması; yeni karakterinin cinin himayesinde olması ve geri gelmesi zor.

 

-kişiliğinde bölünmeler gerçekleşiyor-

 

-çoklu kişiliği gösteriliyor-

 

-tek göz sembolizmi-

 

Her şeyi gören göz ve vulcan işaretini yapıyor.

—- —- —-

Aşk Kaç Beden Giyer Tour Intro;

 

Monarşi kölesine Akıl Kontrolü seviyelerinden Alfa, Beta ve Delta programları sırayla işlenir.

 

Bu program da diğer programlar gibi hem köle hem de halkı yönlendirmek için kullanılır. Halkı savaşa hazırlamak, askerliğe teşvik amaçlıdır. Bir nevi üçüncü dünya savaşı hazırlığı.

Delta:
Bu ‘katil’ programı olarak bilinir. Orjinal olarak gizli operasyonlarda özel ajanları ve seçkin askerleri (Delta Güçleri, Birinci Dünya Taburu, Mossad vb.) harekete geçirmek için geliştirilmiştir. Köleler korkusuzdur ve yaş sınırlaması yoktur.

—- —- —-

Biz Burdayız;

 

Şeytani düzende esaret altında, köle olduğu yansıtılmış.

 

Tek göz sembolizmi ve okçu işareti. Şeytani, okült sembol A; anarşi.

 

-şeytanın boynuzu-

 

Çiçek, yeni oluşturan kişiyi temsil eder ve tetiktir. Akıl kontrolü sonrasında köleler aldıkları öğretileri anlatan dövmeler yaptırabilir, buradaki çiçek ise altılı tıpkı siyon yıldızı gibi.

 

Kölelere ve halka uygulanan istismar ve şiddet bu karelerle yansıtılmış.

 

-aldığı şiddet eğitimi-

 

Türk bayrağıyla tüm dünyada oldukları gibi burada da olduklarını göstermişler.

 

Sis şeytanın varlığını, hâkimiyeti gösterir.

 

-şiddet, başkaldırış, baskı ortamı kuruluyor-

 

Duvarda, ağır akıl kontrolü, travma içerikli ‘Alice Harikalar Diyarında’daki başrol Alice’in adı yazıyor, bu karede bu düzendekilere akıl kontrolü uygulandığı gösterilmiş.

 

-medya ile halka yansıtılan şiddet, baskı ve hâkimiyet-

 

Işıkla, Illuminati’nin ışığına eriştikleri yansıtılmış.

'Herkes duysun biz buradayız
Ve de durmayız,
Anlayan anlar!

-Şeytani düzenin varlığını bilenlerin durumu, gidişatı anladığı, anlatılıyor.

—- —- —-

Tarafın ne, Batıl (kölelik) mı yoksa Hak (kurtuluş) mı?

Sen seç.

Ama acele et!